2 Bieg uliczny Józefosławia i Julianowa

2 BIEG ULICZNY JÓZEFOSŁAWIA I JULIANOWA ORAZ PIKNIK DLA MIESZKAŃCÓW

14 CZERWCA 2015.

W dniu 14 czerwca 2015 roku Stowarzyszenie „Pomysł na Józefosław” organizuje 2 Bieg uliczny Józefosławia i Julianowa. Zawodnicy pobiegną na dystansie 5 km ulicami obu wsi. Organizatorzy przygotowali dla biegaczy 300 pakietów startowych. Każdy z uczestników otrzyma koszulkę techniczną z nadrukiem, numer startowy z chipem oraz pamiątkowy medal.

Bieg odbędzie się (start i meta) na terenie Politechniki Warszawskiej w Józefosławiu przy ul. Ogrodowej 2, tuż przy nowopowstającym parku gminnym. Start biegu o godz. 16.00.

Przed biegiem głównym odbędą się minibiegi dzieci na 400 i 800 m.

Rejestracja na biegi odbywa się on-line poprzez stronę sołectwa Józefosław – kliknij na baner po prawej stronie ekranu.

Opłata startowa BIEG GŁÓWNY:

Od 12 czerwca – 60 zł – płatne gotówką w Biurze Zawodów w dniu startu

Opłata za biegi dzieci – 5 zł (wszystkie dzieci otrzymują prawdziwy numer startowy z chipem oraz dyplomy uczestnictwa)

Regulamin biegu pobierz tutaj.

Imprezie biegowej podobnie jak w zeszłym roku będzie towarzyszył Piknik Rodzinny (godz. 12.30-20.00), który w tym roku będzie miał charakter kulturalny. Organizatorzy nawiązali współpracę z Centrum Kultury w Piasecznie oraz Klubem Kultury w Józefosławiu, które przygotują program artystyczny, tak by przybliżyć mieszkańcom lokalną ofertę kulturalną.

 

program_bieg_jj.jpg

W roku 2014 Piknik odwiedziło ok. 1000 osób, a w Biegu uczestniczyło prawie 200 biegaczy.

Na piknik zostaną zaproszone lokalne szkoły, przedszkola oraz przedsiębiorcy, którzy podobnie jak w zeszłym roku będą mogli włączyć się w przygotowanie programu (np. warsztaty) i zaprezentować swoją ofertę.Firmy biorące udział w wydarzeniu mają możliwość ustawienia stoiska oraz swoich materiałów reklamowych na terenie.

Impreza jest współfinansowana przez Gminę Piaseczno w ramach współpracy Gminy z organizacjami pozarządowymi.

Sponsorami imprezy są: grupa deweloperska Makdom – Sponsor Główny oraz Bank Mazovia, Unilogo oraz Dacpol.

Partnerami imprezy są m. in: Rada Sołecka JózefosławiaPowiat PiaseczyńskiMagazyn „Sąsiedzi”, Trifit, Timedo, Stowarzyszenie Kondycja, PWiK, Politechnika Warszawska, Green Up , marka Lirene (fundator nagród), Music Please, Politechnika Warszawska, ZSP Józefosław (wolonatariusze).

 

Organizatorzy:

 

Program artystyczny: Centrum Kultury Piaseczno

 

Sponsor Główny:

 

Sponsorzy:

 

 

Stowarzyszenie „Pomysł na Józefosław” KRS 0000536345 jest organizacją non-profit. Głównym celem działania jest budowa tożsamości oraz integracja mieszkańców dynamicznie rozwijających się miejscowości Józefosław i  Julianów.