Zaproszenie na Wieczór Seniora w Józefosławiu – 18 grudnia 2015
Sołtys wsi Józefosław Jan Adam Dąbek oraz Rada Sołecka zapraszają dnia 18 grudnia 2015 na Wieczór Seniora w Józefosławiu.

Józefosław – sołectwo położone w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Piaseczno, przy południowej granicy Lasu Kabackiego, 15 km od centrum Warszawy.
Sołtys wsi Józefosław Jan Adam Dąbek oraz Rada Sołecka zapraszają dnia 18 grudnia 2015 na Wieczór Seniora w Józefosławiu.
W związku z prośbami mieszkańców Sołtys Pan Jan Dąbek podejmuje działania ws zorganizowania kolejnego spotkania ws lokalizacji PSZOK – tym razem w Józefosławiu i w godzinach umożliwiajacych liczne uczestnictwo mieszkańców (ok. godz. 19.00)
W dniu wczorajszym p. Sołtys Jan Dąbek wraz z grupą mieszkańców uczestniczył w spotkaniu z p. Burmistrzem Lisem. W czasie spotkania p. Burmistrz otrzymał m in. załączone oświadczenie ws lokalizacji PSZOK na ul. Energetycznej.
Na prośbę mieszkańców sprzeciwiających się lokalizacji PSZOK (Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych) na ul. Energetycznej – umieszczamy treść listu oraz link do petycji. Jednocześnie przypominamy o spotkaniu informacyjnym na temat PSZOK zorganizowanym z inicjatywy radnych J&J i Rady Sołeckiej w dniu 18 listopada 2015 o godz. 18.00 w Urzędzie Gminy.
Na spotkaniu Rady Sołeckiej w dn. 4 listopada zjawili sie mieszkańcy, którzy aktywnie przeciwstawiają się budowie PSZOK przy ul. Energetycznej. Przedstawili p. Sołtysowi listę pytań i wątpliwości dot. tej lokalizacji. P. Sołtys zaproponował, ze zorganizuje indywidualne spotkanie z p. Burmistrzem Lisem, na które z p. Sołtysem pójdzie delegacja mieszkańców. Spotkanie zostało zaplanowane na 12 listopada na godz. 15.00 w UG.
Zapraszamy mieszkańców na comiesięczne spotkanie Rady Sołeckiej. Spotkanie odbędzie się we środę 4 listopada o godz. 19.00 w szkole na Kameralnej.
Dnia 18 listopada o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy odbędzie się spotkanie informacyjne dla mieszkańców ws Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów komunalnych (PSZOK).
Mimo niesprzyjającej pogody w sobotę 17.10.2015 o godz. 12.00 otwarto uroczyście park na Ogrodowej. Oficjalnego przecięcia wstegi dokonali Pani Wiceburmistrz Piaseczna Hanna Kułakowska-Michalak, Pan Daniel Putkiewicz- pełnomocnik Burmistrza ds rozwoju , Pani radna Hanna Krzyżewska – matka chrzestna parku oraz Pani Patrycja Zych z Urzędu Gminy odpowiedzialna na projekt parku w Józefosławiu.
Oficjalne otwarcie parku przy Ogrodowej w Józefosławiu w sobotę 17 października w godz. 12 – 15.
Na uroczystość otwarcia przybędą przedstawiciele Urzędu Gminy oraz radni z Józefosławia pp. Katarzyna Krzyszkowska -Sut oraz Robert Widz oraz Julianowa Pani Hanna Krzyżewska – inicjatorka powstania parku na tym terenie.
W piątek 9 października pan Sołtys Jan Dąbek złożył w gminie pismo do Burmistrza w sprawie lokalizacji PSZOKa w sąsiedztwie Józefosławia. Treść pisma poniżej.
Panel dostępności
Ogólne
Rozdzielczość
Czcionki
Kontrasty kolorów
Linki
