KIERMASZ ŚWIĄTECZNY

Szanowni Państwo ,
razem z Elżbieta Lenard oraz przy współpracy z Gmina PiasecznoNiepubliczne Liceum Ogólnokształcące w JózefosławiuStowarzyszenie Pomysł na Józefosław , jak również dzięki środkom pozyskanym z funduszu Sołectwo Józefosław – mamy zaszczyt zaprosić Państwa na 2 edycję naszego lokalnego KIERMASZU ŚWIĄTECZNEGO.
Zapraszamy wszystkich i małych i dużych!
W tym roku dołączyła do nas również Szkoła Podstawowa w Józefosławiu, która przygotuje dla Państwa swoją słynną słodką kawiarenkę i wiele innych atrakcji.
Młodzież z Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące w Józefosławiu zaprasza pod swój namiot do dekorowania własnoręcznie upieczonych pierniczków. Szykuje się chyba konkurs na najładniej udekorowane ciasteczko
Nasze lokalne stowarzyszenia przygotowały dla Państwa wiele atrakcji min sąsiedzką wymianę książek.
Podczas kiermaszu będziecie mogli Państwo u naszych wystawców zakupić niebanalne prezenty, vouchery, ozdoby świąteczne, żywność i świąteczne wypieki.Zwieńczeniem naszego spotkania będzie uroczyste odpalenie choinki która rozbłyśnie dla Państwa punkt 16.00Zarezerwujcie sobie niedzielne popołudnie na spotkanie z sąsiadem i miło spędzony przedświąteczny czas na świeżym powietrzu.
Pozdrawiamy Ilona Ośko i Elżbieta Lenard.