Animacje podczas Dni Józefosławia 2024

📌W ramach Dni Józefosławia Biblioteka Publiczna w Piasecznie zaprasza wspólnie z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Piasecznie 9 czerwca 2024 r. od 11.00 do16.00 na plac przy obserwatorium Politechniki Warszawskiej przy ul. Ogrodowej w Józefosławiu.
Na mieszkańców będą czekały przygotowane atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych.
💚Największa niespodzianką będzie stoisko animacyjne i warsztaty z druku 3D. Zapewnią one dzieciom możliwość poznania świata animacji i technologii. Poprzez praktyczne zajęcia uczestnicy będą mogli uwolnić swoją kreatywność i poznać proces drukowania 3D, wspierając innowacyjność i wyobraźnię młodych umysłów.
💛Ponadto na wspólnym stoisku będą znane i lubiane zajęcia z decoupage. Decoupage to popularna technika rękodzielnicza polegająca na zdobieniu przedmiotów wzorami wyciętymi z serwetek .
Na te warsztaty Biblioteka i MGOPS zapraszają osoby w każdym wieku. Uczestnicy będą mieli okazję poznać sztukę decoupage i wykonać własne, niepowtarzalne zakładki do ulubionych książek zachęcając uczestników do uwolnienia swojej kreatywności poprzez praktyczne zajęcia rzemieślnicze.
👶🏼👶🏽👧🏼👨🏼‍🦰Na najmłodszych uczestników poza tymi atrakcjami będą czekać tatuaże brokatowe, wata cukrowa i stanowisko z popcornem.
➡️ Czekamy na Was 9 czerwca 2024 r.