Atrakcje dla dzieci na Festynie Dni Józefosławia

Festyn Dni Józefosławia do święto całych rodzin. Dla naszych najmłodszych mieszkańców wydzieliliśmy osobną strefę. Znajdą się w niej dwa olbrzmie dmuchańce, na których będzie można skakać do woli. Wstęp na dmuchańce jest bezpłatny.

na zdjęciu nadmuchiwana wyspa - zabawka

Program artystyczny także przewiduje specjalne atrakcje dla dzieci:

W piątek 3 czerwca, o godz. 18.00 w zabierzemy dzieci w „Bajkowe Podróże”

W sobotę 4 czerwca, o godz. 15.00 zobaczymy przedstawienie dla dzieci pt. „Byczek Fernando”

W niedzielę 5 czerwca, o godz. 12.00 będzie miał miejsce pokaz magii dla dzieci „Dawid Dabiński Show”

W części wystawienniczej będzie wózek z watą cukrową oraz stoisko do zaplatania warkoczyków.

W sobotę 4 czerwca, w godzinach 12.00-16.00, Stajnia Besthorses zorganizuje oprowadzanki na kucykach na pasie zieleni przy ulicy Cyraneczki.

Młodsze dzieci w towarzystwie rodziców oraz starsze dzieci będą mogły wziąć udział w grze terenowej organizowanej przez Bibliotekę w  Piasecznie – Filia w Józefosławiu przy współpracy z twórcami aplikacji MojaOkolica.

Gra terenowa pt.: „W grę wchodzi książka” organizowana jest w sobotę 4 czerwca 2022 r., w godzinach 13.00-19.00 i jest przeznaczona dla dzieci i młodzieży w wieku 8-13 lat.

Do gry wystarczy smartfon, połączenie z Internetem oraz zainstalowana aplikacja Moja Okolica.

Co zrobić, aby zagrać? Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację Moja Okolica ze Sklepu Play (Android) albo App Store (iOS) i w aplikacji Moja Okolica odwiedzić wydarzenie Biblioteki w Józefosławiu w sobotę 4 czerwca 2022 r. w godzinach 13.00-19.00.

W grze jest 10 zadań zachęcających do  poznawania Józefosławia. Za poprawne wykonanie 5 z nich, gracze otrzymają nagrodę od Biblioteki w Józefosławiu.

Zapraszamy!