Festyn Dni Józefosławia

Festyn Dni Józefosławia organizowany jest przez Klub Kultury w Józefosławiu oraz Sołectwo Józefosław w pierwszy weekend czerwca (3-5 czerwca 2022 r.).

W dniu 4 czerwca, na scenie umiejscowionej na parkingu Technicoloru przy ulicy Julianowskiej 65a wystąpi zespół Ex Maanam.

W czasie wydarzenia zaprezentują się działające na terenie Józefosławia szkoły tańca oraz kluby sportowe, a wśród nich Mandaryna Dance Studio, Akademia Paso, Bąkowski Fight Club i Grawitacja Sport Academy.

Zapewnimy także możliwość zapoznania się z ofertą lokalnych przedsiębiorców, którzy prezentować będą swoje produkty na stoiskach.

Już w piątek po południu rozpocznie się święto streetfoodu. Na parkingu przed Technicolorem ustawią się foodtrucki i pozostaną tam aż do niedzieli.

Zadbaliśmy także o naszych najmłodszych mieszkańców. Dmuchańce i zajęcia prowadzone przez animatora pozwolą zarówno dzieciom, jak i rodzicom cieszyć się chwilą relaksu.

Szczegóły programu imprezy zaprezentujemy Państwu już wkrótce.

Żadne wydarzenie takiego kalibru nie może obyć się bez sponsorów. Dziękujemy firmom i organizacjom, które wniosły swój wkład rzeczowy i finansowy w organizację Festynu.

Serdecznie Państwa zapraszamy do uczestnictwa w Festynie, w dniach 3-5 czerwca 2022 r.