Artykuł sponsora

Mak Dom Holding S.A. to jedna z najprężniej działających firm deweloperskich na polskim rynku, posiadająca ponad 30-letnie doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym, uhonorowana wieloma nagrodami i wyróżnieniami, od lat członek PZFD zrzeszony w gronie solidnych deweloperów stosujących kodeks dobrych praktyk w Umowach Deweloperskich. W Józefosławiu inwestor wybudował i oddał do użytkowania blisko 2 000 mieszkań.

Poprzez podejmowanie działań lokalnych zgodnych ze strategią odpowiedzialnego biznesu, firma wzmacnia reputację wśród obecnych i przyszłych mieszkańców Józefosławia, jak również licznych interesariuszy działających na lokalnym rynku. W ramach działań wpierających społeczność lokalną Mak Dom Holding S.A. zdecydował się na wsparcie finansowe organizacji Festynu Dni Józefosławia, które odbędą się 2-4 czerwca br. przy ulicy Julianowskiej.

Obecnie przy ulicy Jutrzenki realizowana jest inwestycja Kuropatwy XI podzielona na dwa etapy. I etap to mieszkania gotowe do odbioru, natomiast II etap zostanie zakończony we wrześniu 2023r.

Kameralna, dwupiętrowa zabudowa z nienaganną i nowoczesną architekturą – dużymi przeszkleniami, zielenią , placami zabaw dla dzieci  cechuje osiedla kolejnych etapów Kuropatwy i Mariny. Budynki wyposażone w windy, wygodne jednopoziomowe garaże ze schowkami, duże tarasy i balkony oraz prywatne zielone ogródki, doskonale wpisują się w harmonijną, ekstensywną zabudowę południowej części aglomeracji warszawskiej. Nieodzownym atutem mieszkań są duże okna, które doskonale doświetlają funkcjonalnie zaprojektowane wnętrza. Praktycznie każde mieszkanie posiada widną kuchnię, co w większości nowych osiedli jest wyjątkiem. W budynkach zaprojektowano mieszkania w najbardziej poszukiwanych metrażach od (M2) 45,13  do (M4) 93,84.

Kolejne etapy znanych i cieszących się dużym powodzeniem osiedli Kuropatwy i Marina są miejscem idealnym zarówno dla rodzin, jak i singli – dla wszystkich, którzy preferują aktywne spędzanie czasu z dala od miejskiego zgiełku w bliskim sąsiedztwie rezerwatu przyrody Lasu Kabackiego.

 Zapraszamy na Dzień Otwarty 3 czerwca w godzinach 9:00–17:00 ul. Wilanowska 8, Józefosław. Gwarantujemy miłą atmosferę podczas rozmowy przy kawie z Doradcą kredytowym i Architektem wnętrz – pomożemy sfinansować zakup kredytem hipotecznym i wykończyć wymarzone mieszkanie.

www.makdom.pl