Informacje organizacyjne Dni Józefosławia 2023

Dni Józefosławia to okazja to wspaniałej zabawy. Ale czuwamy też nad bezpieczeństwem uczestników, bo wśród nas będzie duuuużo dzieci.

Dlatego prosimy o przestrzeganie kilku ważnych zasad:

  1. Na teren Dni Józefosławia najlepiej dotrzeć pieszo, rowerem, hulajnogą lub na wózku. Wszystkie pojazdy (z wyjątkiem wózków dziecięcych i inwalidzkich) należy zaparkować w wyznaczonej strefie. Nie przechadzamy się z rowerami.
  2. W pobliżu festynu nie ma miejsc do zaparkowania samochodów, choć samo wydarzenie odbywa się na parkingu.
  3. Teren widowni nie jest zadaszony, więc warto zadbać o własny komfort cieplny zabierając nakrycie głowy, parasol, butelkę wody.
  4. Nie wnosimy alkoholu i niebezpiecznych przedmiotów. Przybywamy trzeźwi.

Regulamin Dni Józefosławia 2023

 

Dni Józefosławia odbywają się w Józefosławiu, przy ulicy Julianowskiej 65a, na parkingu przez VANTIVA (d. Technicolor). Scena będzie widoczna z ulicy.

Zapraszamy pieszo, rowerem, hulajnogą, wózkiem dziecięcym lub inwalidzkim (jeśli jest taka potrzeba) albo autobusem.

Nie ma miejsc parkingowych dla samochodów. Ani jednego. Nawet na chwilę. Będzie jednak gdzie zostawić rower i hulajnogę, ale parking nie będzie strzeżony.

W pobliżu miejsca Festynu (przy ulicy Cyraneczki, w pobliżu Klubu Kultury) znajduje się stacja Roweru Piaseczyńskiego.

Zapraszamy także do korzystania z hulajnóg elektrycznych Lime.

Najbliższy przystanek autobusowy linii L39 i 739 nazywa się „Srebrnych Świerków” (w obie strony).

Na pewno się nie zgubicie, ale dzięki poniższej mapce szybciej dotrzecie do upragnionego celu. Scena będzie ustawiona tuż przy ulicy Julianowskiej. Do dmuchanców czeka was spacerek. Gdy już wejdziecie na teren imprezy, idźcie w stronę ulicy Wilanowskiej, wzdłuż budynku Vantiva.

Wstęp na Dni Józefosławia jest bezpłatny. Z dmuchańców można korzystać bezpłatnie.

W czasie wydarzenia, wszelkich informacji udzielać będą organizatorzy zlokalizowani w zielonym namiocie (całym w kwiatach), w pobliżu sceny.

Tam będzie można oddać rzeczy znalezione oraz zgłosić się po zguby.

Za towary kupowane na terenie Dni Józefosławia w foodtruckach będzie można płacić gotówką  lub kartą. Przy zakupach u wystawców pewniejszą formą płatności może okazać się gotówka.

Numery alarmowe

112     Centrum Powiadamiania Ratunkowego

997    Policja

998    Straż Pożarna

999    Pogotowie ratunkowe

Ruch na jezdniach będzie odbywał się bez zmian.

 

Na terenie Festynu zostanie ustawionych 5 przenośnych toalet. Trzy z nich przy wejściu, jedna w strefie gastronomicznej i jedna przy dmuchańcach.

 

W godzinach szczytu (w czasie największych koncertów) czynny będzie punkt medyczny.  W sprawach mniejszej wagi (np. zadrapane kolanko) można kierować się do punktu informacyjnego.

Nad bezpieczeństwem imprezy czuwa Policja i Straż Pożarna.